Naše programy‎ > ‎

Rodiče a děti

.PROGRAMY PRO RODIČE A DĚTI

Motto: Nepropásněme dětství svých dětí

Tyto programy jsou určeny rodinám – rodičům (prarodičům) a dětem.  Program je přizpůsoben všem dětským věkovým kategoriím. Společně prožitý čas se svými blízkými je stejně intenzivní a důležitý pro děti pětileté i sedmnáctileté. Pobytu se mohou zúčastnit celé rodiny i s velkým věkovým rozdílem mezi sourozenci (nevadí, pokud je jedno z dětí mladší čtyř let). Děti mají možnost vyzkoušet si s rodiči a novými kamarády věci, které se doma ani ve škole nebo školce dělat nedají. Zcela jistě překvapí své rodiče tím, co vše jsou schopny zvládnout. Pro rodiče je program aktivním odpočinkem s možností ukázat svým dětem, co všechno umí a co vše se od nich mohou naučit. Je zastavením se v běhu dní a možností prožít společně se svými dětmi vzácný čas

Tajný závod Země Nezemě – 4. ročník

Termín: 26. - 28. září  (pátek – neděle)

Dobrodružný – zážitkový – sportovní – herní víkend pro rodiče (prarodiče), děti, mládež a další zájemce

Místo: statek Výštice u Hluboké nad Vltavou, na samotě u rybníka a u lesa

Je to závod a je tajný. I počtvrté se dozvíte vše až v ten správný čas. Čekají na vás opět jednotlivé etapy, v nichž je potřeba spolupráce celé skupiny, ale také se hodí umění každého jednotlivce. Jedinou netajnou etapou je závěrečný hod syrovým vajíčkem na dálku.

Země – nezemě zve dospělé, děti a mládež všech věkových kategorií na 4. ročník Tajného závodu. Akce je vhodná pro děti od 6 – ti let. Minimální počet členů rodinného týmu je 2. Potřebovat budete sportovního a týmového ducha, bystrou mysl, kola, náladu a odvahu na překonávání překážek na zemi, na vodě, ve vzduchu a možná ještě i někde jinde. Řečeno moderní terminologií, jedná se o outdoorový závod, kterému musí odpovídat oblečení, vybavení i nálada.

Účastnický poplatek 1.550,- Kč (dospělácký i dětský) zahrnuje program a materiál k programům, ubytování, stravu, základní pitný režim, pojištění. V případě, že nebudete chtít využít ubytování a stravu,  je startovné 750,- Kč/osoba

Barevný podzim na statku

Termín: 24. - 29. října (pátek večer – středa poledne)

Pobytová akce pro děti a mládež ve věku 6 – 15 let- samostatně i pro rodiny s dětmi a další zájemce

Místo: statek Výštice

Dny se krátí a statek, jeho okolí i zvířata se připravují na zimu. K podzimu patří pouštění draků, oprášíme pozapomenuté podzimní zvyklosti, budeme si hrát, budeme tvořit, svezete se na koních, podojíte kozu a vyrobíte si kozí sýr. Pojďte se s námi radovat z barevného a magického podzimu a najít si strom s tím správně vybarveným listem. Nabízíme pohodové prožití podzimních prázdnin na jihočeském statku s programem organizovaným pouze tak, jak každému bude milé.

Zážitkový program života na podzimním statku a v podzimní přírodě – péče o zvířata a nauka o nich, svezení na koních, poznávání podzimní přírody a práce s jejími plody, výtvarné dílny, hry, výlet, pečení brambor v popelu …….

Účastnický poplatek 3.500,- Kč (700,- Kč / den) zahrnuje vyvážený bohatý herní a tvořivostní program, svezení na koních, materiál k programům, odborné pedagogické a instruktorské vedení, ubytování, plnou penzi, pitný režim, pojištění, dopravu dětí linkovým autobusem z Prahy a do Prahy. Je možné, přihlásit se pouze na část pobytu.

Přichází Advent

Termín: 28. - 30. listopadu (pátek – neděle)

Adventní – zážitkový – hlavně tvořivostní - herní víkend

pro děti, mládež, rodiče, prarodiče a všechny ostatní zájemce.

Místo: statek Výštice

První adventní nedělí je ta poslední listopadová. Pojďte společně vyrobit originální adventní věnec svou vlastní svíčku, čokoládové figurky, loutky, zahrát si loutkové divadlo… Děti určitě navštíví veselý čert Lupínek s nadílkou. Přijeďte společně tvořit, hrát si a klidně užít předvánoční čas. Konkrétní program bude domluven dle složení účastnické skupiny a počasí.

Účastnický poplatek 1.550,- Kč (dospělácký i dětský) zahrnuje program a materiál k programům, odborné instruktorské vedení, pro děti čertovskou nadílku, ubytování, stravu, základní pitný režim, pojištění. Na akci je možné vyslat samotné děti od osmi let. Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (50 % + 50%)

Comments